خامه قنادی طلایی ویژه شوکامو Gold

شوکامو این محصول را برای پوشش سلیقه عموم مردم در مورد خامه قنادی، تولید کرده است. شیرینی این خامه هم در همان بازه مشترکی است که عموم مردم می‌پسندند. به‌عبارت‌دیگر اگر از این خامه در کیک و شیرینی خود استفاده کنید، خواهید توانست که نظر عموم مشتریان و مصرف‌کنندگان خود را جلب کنید.

به اشتراک گذاری

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در twitter
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email

ازآنجاکه خامه قنادی، پرکننده کیک است و بخش زیادی از آن را تشکیل می‌دهد، سهم به‌­سزایی هم در طعم کیک دارد. یک خامه قنادی خوب و باکیفیت به‌خوبی به کیک فرم می‌دهد و در عین اینکه سبک است، ظاهری یکدست با طعمی غنی دارد. انواع مختلفی از خامه قنادی وجود دارند که هرکدام از آن‌ها را سلایق خاصی می‌پسندند. برخی افراد خامه‌های کم­‌شیرین و برخی دیگر با شکر بیشتر را می‌پسندند. همچنین، بافت و درصد چربی خامه نیز امری سلیقه‌ایست و برای هر ذائقه‌ای خامه با درجات چربی مختلف، وجود دارد. اما آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که یک قناد چطور باید بدون اینکه بداند چه کسی و با چه سلیقه‌ای کیکش را می‌خرد، خامه قنادی موردنظرش را انتخاب کند؟ آیا برای یک شیرینی‌پزی به‌صرفه است که انواع کیک‌ها با خامه‌های مختلف را تهیه کند و در یخچال و ویترینش بگذارد و به انتظار مشتری بنشیند؟ همین مسئله برای درست کردن کیک خانگی نیز صادق است. چطور می‌توانید مطمئن شوید، کیکی که می‌پزید، مناسب ذائقه همه افرادی است که قرار است در مهمانی شما شرکت کنند؟

واقعیت این است که علی‌رغم تنوع در سلیقه و ذائقه افراد، بیشتر مردم یک ذائقه مشترک هم دارند که آشپزها و قنادان می‌توانند در این محدوده مانور دهند. درست است که برخی افراد، فقط طعم‌های خاصی را می‌پسندند؛ ولی به‌طور مثال در مورد طعم شیرین، عموم مردم شیرینی مواد غذایی را در بازه مشخصی می‌پسندند. از آن بازه پایین‌تر، مناسب افرادی­ست که به دلایل مختلف تمایل به مصرف شکر کم و از آن بالاتر هم افرادی قرار می‌گیرند که شکر زیاد مصرف می‌کنند.

راه حل شوکامو چیست؟

در همین راستا، برند شوکامو، خامه قنادی طلایی ویژه شوکامو Gold را راهی بازار کرده است.

وظیفه این محصول چیست؟

شوکامو این محصول را برای پوشش سلیقه عموم مردم در مورد خامه قنادی، تولید کرده است. شیرینی این خامه هم در همان بازه مشترکی است که عموم مردم می‌پسندند. به‌عبارت‌دیگر اگر از این خامه در کیک و شیرینی خود استفاده کنید، خواهید توانست که نظر عموم مشتریان و مصرف‌کنندگان خود را جلب کنید.

شرایط حمل و نقل محصولات شوکامو​

شرکت شوکامو، ناوگان حمل‌ونقل خود را به یخچال‌های ویژه با استانداردهای روز دنیا تجهیز نموده و تمام تأییدیه‌های بازرسی بهداشتی را دریافت کرده است. این شرکت، با رعایت این الزامات بهداشتی، خامه‌های قنادی خود را در سراسر کشور، توزیع می‌کند. ازآنجایی‌که محصولات خامه قنادی شوکامو بر پایه چربی طبیعی شیر هستند؛ دمای انتقال و تهویه آن‌ها با بیشتر محصولات بازار، متفاوت بوده و بین 2 الی 4 درجه سانتی­گراد است. یکی دیگر از مزیت‌های شوکامو در حمل‌ونقل، سرعت انتقال این محصول خاص و حساس است. سفارش‌های سراسر کشور حداکثر بین 24 تا 48 ساعت به دست مشتری می‌رسند. همچنین، برای شهرهای استان‌های تهران، البرز و قزوین نیز توزیع روزانه وجود دارد. یکی دیگر از مزیت‌های حمل‌ونقل شرکت شوکامو، تخصصی بودن نیروهای توزیع و پخش این شرکت است. همکاران ما در هنگام بار زدن خامه‌ها، چیدمان و تخلیه آن‌ها، تمام مسائل احتیاطی را رعایت نموده و با در نظر گرفتن الزامات بهداشتی، اطمینان خاطر مشتری را فراهم می‌آورند. مجموع این اقدامات و تدابیر به کار گرفته‌ شده در حمل‌ونقل، اطمینان از حفظ کیفیت اصلی خامه را به ارمغان می‌­آورند.