خانه خامه قنادی طلایی ویژه شوکامو Golden plus

این محصول، قوام و طعم واقعی‌ای که خامه باید در کیک داشته باشد را با خود به آشپزخانه قنادی‌ها آورده است. خامه قنادی Golden Plus شوکامو، یک خامه‌­ی کم شیرین است. به این معنی که در تولید آن از حداقل میزان شکر، استفاده شده است. مواد تشکیل‌دهنده­‌ی دیگر این خامه؛ شیر طبیعی، استبلایزر یا تثبیت‌کننده و طعم‌دهنده‌های طبیعی هستند.

به اشتراک گذاری

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در twitter
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email

به‌جرأت می‌توان گفت که آنچه بیشترین سهم را در کیفیت یک کیک دارد، خامه­‌ی آن است. یک خامه­‌ی سبک با بافت بسیار همگن که حاصل شیر تازه دام باشد، شخصیت و اصالت یک کیک را نشان می‌دهد.

متأسفانه با صنعتی شدن هرچه بیشتر صنایع غذایی، بیشتر خامه‌های امروزی طعم و بافت اصیل خود را از دست‌ داده‌اند و جای خود را به خامه‌های بی‌کیفیت و بسیار شیرین داده‌اند.

ویژگی اصلی خامه، بافت کاملاً یکنواخت و سبک آن است که به ­محض این‌که در دهان قرار می‌گیرد، شروع به آب شدن می‌کند. علاوه بر این، شیرینی آن نباید به‌اندازه‌ای باشد که گلو را بزند. در کشورهای اروپایی، با فرهنگ غذایی پیشرفته، طعم اصطلاحاً لایتِ خامه، نشان‌دهنده ارزش و سلیقه‌ای است که قناد برای مشتریان خود، قائل می‌شود.

بسیاری از قنادان حرفه‌ای دنیا معتقد هستند که شیرینیِ خامه­‌یِ کیک باید آن‌قدر سبک باشد که فرد بتواند به‌خوبی، مزه خودِ کیک را حس کند. در غیر این صورت، شیرینی خامه بر دیگر طعم‌ها غلبه می‌کند.

همچنین، بسیاری از افراد از مشکلات اضافه‌وزن، رنج می‌برند. چرا آن‌ها باید از خوردن کیکی که با رژیم غذایی‌شان سازگار است، محروم بمانند؟ با استفاده از این خامه، تمامی افراد حاضر در یک مهمانی می‌توانند از خوردن کیک، لذت ببرند.

مساله بعدی، مساله قوام کیک است. بسیاری از کیک‌ها تنها چند ساعت پس از پخته شدن، ظاهر خود را از دست می‌دهند. تابه‌حال از خود پرسیده‌اید چرا این اتفاق می‌افتد؟ بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این اتفاق، طبیعی است. قطعاً این‌طور نیست! درصورتی‌که در خامه­‌ی کیک، استبلایزر باکیفیت و به مقدار معین به‌کار رفته شده باشد و خامه به‌خوبی هم زده شده باشد، کیک تا چندین ساعت به‌خوبی، فرم و قوام خود را حفظ می‌کند.

راه حل شوکامو چیست؟

تمام مشکلاتی که در بخش قبل گفتیم، شوکامو را به سمت تولید خامه قنادی طلایی ویژه شوکامو Golden Plus هدایت کرد. این محصول، قوام و طعم واقعی‌ای که خامه باید در کیک داشته باشد را با خود به آشپزخانه قنادی‌ها آورده است.

خامه قنادی Golden Plus شوکامو، یک خامه ­ی کم شیرین است. به این معنی که در تولید آن از حداقل میزان شکر، استفاده شده است. مواد تشکیل‌دهنده‍‌ی دیگر این خامه؛ شیر طبیعی، استبلایزر یا تثبیت‌کننده و طعم‌دهنده‌های طبیعی هستند.

شرایط حمل و نقل محصولات شوکامو​

شرکت شوکامو، ناوگان حمل‌ونقل خود را به یخچال‌های ویژه با استانداردهای روز دنیا تجهیز نموده و تمام تأییدیه‌های بازرسی بهداشتی را دریافت کرده است. این شرکت، با رعایت این الزامات بهداشتی، خامه‌های قنادی خود را در سراسر کشور، توزیع می‌کند. ازآنجایی‌که محصولات خامه قنادی شوکامو بر پایه چربی طبیعی شیر هستند؛ دمای انتقال و تهویه آن‌ها با بیشتر محصولات بازار، متفاوت بوده و بین 2 الی 4 درجه سانتی­گراد است. یکی دیگر از مزیت‌های شوکامو در حمل‌ونقل، سرعت انتقال این محصول خاص و حساس است. سفارش‌های سراسر کشور حداکثر بین 24 تا 48 ساعت به دست مشتری می‌رسند. همچنین، برای شهرهای استان‌های تهران، البرز و قزوین نیز توزیع روزانه وجود دارد. یکی دیگر از مزیت‌های حمل‌ونقل شرکت شوکامو، تخصصی بودن نیروهای توزیع و پخش این شرکت است. همکاران ما در هنگام بار زدن خامه‌ها، چیدمان و تخلیه آن‌ها، تمام مسائل احتیاطی را رعایت نموده و با در نظر گرفتن الزامات بهداشتی، اطمینان خاطر مشتری را فراهم می‌آورند. مجموع این اقدامات و تدابیر به کار گرفته‌ شده در حمل‌ونقل، اطمینان از حفظ کیفیت اصلی خامه را به ارمغان می‌­آورند.