سوالات متداول

شرکت بنیس روستا با برند تجاری شوکامو فقط در زمینه خامه قنادی طبیعی و خالص فعالیت می‌نماید و دو نوع محصول با درصد شکر و شیرینی متفاوت تولید و عرضه می‌نماید. برای اطلاعات بیشتر بروی لینک محصولات خامه قنادی شوکامو کلیک کنید.محصولات شوکامو
( سمپل کوچک مجانی ) خیر. کمترین مقدار قابل تحویل یک کارتن است که حاوی سه کیسه 6 کیلوگرمی خامه قنادی با وزن خالص 18 کیلوگرم می‌باشد.

خامه­ ی خام:
خامه خام همان شیر پرچرب می‌باشد که غلظت چربی آن حداقل 35 درصد وزنی باشد.
· شکر سفید
· پایدار کننده:
پایدار کننده­ ها موادی هستند که برای هواگیری بهتر، پایداری بیشتر و سهولت شکل‌پذیری خامه قنادی پس از ویپ نمودن آن به کار می روند و به هیچ عنوان جزو مواد نگهدارنده محسوب نمی‌شوند.

درصد تقریبی استفاده از مواد اولیه به شرح زیر می باشد: · خامه خام با درصد وزنی 35 درصد چربی به ازای هر کیلوگرم 770 الی 800 گرم. · شکر سفید درجه یک در هر کیلوگرم 200 الی 230 گرم. · پایدار کننده کمتر از 2 درصد.
حداکثر چربی مجاز برای خامه قنادی با منشأ لبنی در اداره استاندارد 35 درصد تعیین گردیده که این درصد چربی در خامه قنادی شوکامو بین 27 تا 31 درصد می‌باشد.

· خامه­ ی خام: از شرکت­ های تولیدکننده­‌ی شیرخشک خریداری و سپس با تانکرهای مخصوص حمل شیر به کارخانه منتقل نموده و در مخزن‌های بزرگ و در دمای زیر 8 درجه سانتیگراد نگهداری می نماییم. خام خامه ورودی در همان روز یا حداکثر روز بعد فرآوری و بسته بندی می گردد.
· شکر: از عمده فروشان بازار خریداری و پس از صدور حواله خروج به صورت مستقیم از کارخانه­ های تولید شکر با تریلی به کارخانه حمل، و در انبار نگهداری می‌گردد.
· پایدارکننده: از شرکتهای تخصصی تولید کننده در حجم مناسب خریداری می‌گردد.

شرکت شوکامو در زنجیره تامین خامه قنادی پس از کارخانجات شیرخشک و پیش از قنادی­ها قرار دارد. استراتژی ورود به زنجیره تامین افقی بسیار هزینه بر بوده و تمرکز شرکت را از تحقیق و توسعه در مورد محصول فعلی و بهبود آن از بین می‌برد. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک روش تهیه خامه قنادی کلیک کنید.

روش تولید خامه قنادی

خیر. شرکت شوکامو از حدود دو سال پیش با وجود مجوزهای وزارت بهداشت برای استفاده از روغن گیاهی من جمله روغن پالم در خامه قنادی (با نام جدید مینارین قنادی) به صورت خودخواسته تولید و عرضه هرگونه خامه قنادی گیاهی یا ترکیبی با روغن گیاهی و پالم را از خط تولید خود حذف نموده و تنها خامه قنادی طبیعی و خالص را در دو نوع با درصد متفاوت شکر (شیرین و کم شیرین) تولید می‌نماید.
بله. در صورت نیاز علاوه بر نشان استاندارد درج شده بر روی بسته بندی، می‌­توانید از طریق فروشندگان حضوری و یا تماس مستقیم با دفترمرکزی شوکامو برای دریافت آن درخواست خود را اعلام نموده و گواهی محصول خریداری شده را دریافت نمایید.